Poliklinika Gemini Plus
ginekologija i opstetricija, dermatologija i venerologija
tel. +385 1 3735-642
 NOVO!

U Poliklinici možete uplatiti paket za kompletno vođenje trudnoće. Paket uključuje sve trudničke preglede i UZV (2D i 4D), papa test, laboratorijsku dijagnostiku na početku trudnoće (KKS, GUK, TSH, Urin sed., Urinokultura), rani kombinirani test probira za kromosomopatije, te nakon 24.-tog tjedna KKS i OGTT.

Paket također uključuje i CTG nadzor, bris na BHS/B, pregled i konzultacije subspecijaliste fetalne medicine u zadnjim tjednima trudnoće i prema potrebi i tijekom trudnoće, telefonske konzultacije i konzultacije e-mailom.

Trudnice koje uplate Paket imaju 10% popusta na Harmony test, ako se odluče za taj prenatalni probir kromosomopatija, te 50% popusta za prepartalnu pripremu za porod akupunkturom.

Od 21.11.2016. godine u našoj Poliklinici možete kupiti Poklon bonove kojima se mogu platiti sve naše usluge. Poklon bonove možete i naručiti telefonom ili elektroničkom poštom, a mi ćemo Vam ih poslati poštom na željenu adresu. Bonovi su u apoenima od 100, 200, 500 i 1000 kn. Platiti ih možete gotovinom i kreditnim karticama u Poliklinici, odn. transakcijskim računom, ako ste ih naručili. Do 31.12.2016. odabravamo popust na bonove u iznosu od 10%.

Od 10.10.2016. godine niža cijena Harmony testa - umjesto 5100 kn, nova cijena je 3900 kn.
 Od sad se možete u našoj Poliklinici podvrgnuti tretmanima regeneracije kože i vlasišta pomoću matičnih stanica iz vlastite krvi - PRP metoda.
 Od 1.12.2015. u prostoru dosadašnje specijalističke ordinacije za ginekologiju dr.med. Zrinka Komadina Estatiev počela je s radom Poliklinika Gemini Plus. Uz ginekološku ordinaciju dr. Zrinke Komadina Estatiev, našim dragim pacijentima na usluzi je i dermatološko-venerološka ordinacija pod vodstvom dr. Snježane Komadina Bauer, spec.dermatovenerologije.
 Od sad je u Poliklinici moguće raditi Harmony test, neinvazivni test za otkrivanje najčešćih kromosomskih poremećaja - trisomija 21, trisomija 13 i 18, te svih aneuploidija spolnih kromosoma.
 S obzirom da Poliklinka ima ugovor s Poliklinikom Synlab, kod nas je moguće obaviti vađenje krvi za biokemijske, hormonske pretrage i tumorske markere. Rezultati pretraga su gotovi unutar jednog dana i dostavljamo ih putem elektroničke pošte (email).
 Liječnicama odobravamo popust od 50%, a drugim zdravstvenim djelatnicama, umirovljenicama, nezaposlenima i studenticama 20%. Popust se NE odnosi na usluge koje rade suradne ustanove.